Erasmus+ içeriğine geri dön

KA210- RoadStories

Özellikle Korona krizine bağlı olarak azalan sosyalleşme ve dahil olma ihtiyacının giderilmesine yönelik farklı kültürlerden gelen genç yetişkinlerin (18-35 yaş) hikayeleri ve deneyimleri 8 ay boyunca paylaşılmasını amaçlamaktadır.

Hollanda, Türk ve İspanyol ortak kuruluşlar ve onlara bağlı genç yetişkinler çevrimiçi ve çevrimdışı toplantılarda yaşadığımız zamanın hayallerini, ilhamlarını ve zorluklarını paylaşacakladır. Farklı kültürel geçmişlerin bir araya gelmesi proje amacına yönelik son derece zenginleştirici bir rol oynayacaktır.

RoadStories Logo

https://en.roadstoriescollective.com/roadstorieseu


Erasmus+ (Avrupa Dayanışma) Programı kapsamında Avrupa Komisyonu tarafından desteklenmektedir. Burada yer alan içerik yazarın görüşlerini yansıtmaktadır ve bu görüşlerden Avrupa Komisyonu ve Türkiye Ulusal Ajansı sorumlu tutulamaz.”

RoadStories-Ürünler

RoadStories- Logo RoadStories proje logosu tüm proje ortakları tarafından her tür ürün ve ortamlarda proje süresince kullanılacaktır. Medyada “Erasmus+ (Avrupa Dayanışma) Programı kapsamında Avrupa Komisyonu tarafından desteklenmektedir. Burada yer alan içerik yazarın görüşlerini yansıtmaktadır ve bu görüşlerden Avrupa Komisyonu ve Türkiye Ulusal Ajansı sorumlu tutulamaz.”