Erasmus+ içeriğine geri dön

KA227- depART

Çevrimiçi Eğitici Ürünler ve SANAT tasarlama (Designing online Educative Products and ART- depART) projesinin ana hedefi: “Yaratıcılık ve sanat yoluyla becerilerin geliştirilmesi ve dahil edilmesi” dir. Bu amaca ulaşmak için gerçekleştirilecek faaliyetlerle eğiticilerin/ öğretmenlerin, tiyatro ve drama tekniklerini kullanarak çevrimiçi eğitici öğrenme ürünlerinin nasıl oluşturulacağı konusunda beceri kazanmalarını sağlayacaktır. Kazanılan bu becerilerin uygulama çıktıları videolar, kurslar, açıklayıcı dokümanlar, çalışma sayfaları, etkileşimli araçlar ve yöntemler olabileceği gibi; makaleler, derinlemesine yansımalar, açıklamalar, örnekler, röportajlar, başarı öyküleri, vaka çalışmaları, iyi uygulamalardan bir seçki de olabilecektir.

Toplantılar

08- 15- 22- 29 Mart 2021, Proje Başlangıç Toplantıları (Çevrimiçi) 25- 28 Ağustos 2021, Üsküp, Kuzey Makedonya 10- 13 Kasım 2021, Aydın, Türkiye

Sayfaya bak »

depART- Logo

Derneğimiz gönüllülerince tasarlanmış olan depART proje logosu tüm proje ortakları tarafından her tür ürün ve ortamlarda proje süresince kullanılacaktır.

Sayfaya bak »