Tem 01

DUYURU- 4. Olağan Genel Kurul Toplantısı

Derneğimizin 4. Olağan Genel Kurul Toplantısı aşağıdaki gündem ile 17 Temmuz 2022 Pazar günü saat 18:00 de Ata Mahallesi Doğu Çevre Bulvarı No 96 Efeler/ AYDIN (Değirmencioğlu Ata Şubesi) da, çoğunluk sağlanamadığı takdirde müteakip toplantı 15 Ağustos 2022 Pazartesi günü aynı yer ve aynı saatte yapılacaktır. Tüm üyelerimize önemle duyurulur. (Duyuru Tarihi: 01 Temmuz 2022)

Web-4-GenelKurulDuyurusu

Eki 27

Açık DAVET

Derneğimizin ortağı olduğu  Çevrimiçi Eğitici Ürünler ve SANAT tasarlama (Designing online Educative Products and ART- DEPART) Erasmus+ KA227 projesinin Aydındaki Öğrenme, Öğretme ve Eğitim (LTT) faaliyetleri il2 Ulusötesi Proje Toplantısı (TPM) 10- 13 Kasım 2021 tarihlerinde, saat 10:00- 16::00 arasında Aydın Efeler Öğretmenevi Toplantı Salonunda (2. kat) gerçekleştirilecektir. Tüm üyelerimiz, gönüllülerimiz, paydaşlarımız ve  halkımız davetlidir. Detaylı bilgi ve sorularınız için iletişim kanallarımızı kullanabilirsiniz.

Eki 07

ARIYORUZ- Masal Anlatıcıları ve Tiyatrocular

Derneğimiz faaliyetlerinde ve eğitimlerinde bizlere yardımcı olacak Masal Anlatıcıları ve Tiyatroculara ihtiyacımız vardır. Detaylı bilgilendirme, çalışma içeriği ve sorularınız için iletişim kanallarımızı kullanabilirsiniz.

Eyl 03

depART- Proje Logosu

 

Ana hedefi “Yaratıcılık ve sanat yoluyla becerilerin geliştirilmesi ve dahil edilmesi” olan Çevrimiçi Eğitici Ürünler ve SANAT tasarlama (Designing online Educative Products and ART- DEPART) Erasmus+ KA227 projesinin görünürlüğünü ve bilinirliğini arttırmayı amaçladığımız logo tüm ortak ülkelrin onayı ile kabul edilmiştir.

Proje logosu derneğimiz gönüllülerince tasarlanmış olup tüm proje ortakları tarafından her tür ürün ve ortamlarda proje süresince kullanılacaktır.

Nis 30

Başarılı bir Erasmus+ KA1 Başvurusu Hazırlama Kılavuz Kitapçığı

Derneğimiz ve M- Powered Projects işbirliğinde oluşturulan “Başarılı bir Erasmus+ KA1- Öğrenme Hareketlilikleri Proje Başvurusu Hazırlama” adlı kılavuz kitapçık yayında. KA1 başvurularınızı yaparken dikkat etmeniz ve göz önünde bulundurmanız gereken hususları içeren  kılavuz kitapçığı inceleyip indirebilirsiniz. Soru ve destek talepleriniz için iletişim kanallarımızı kullanabilirsiniz. Başvurularınızda şimdiden başarılar dileriz. (2021 yılı KA1 başvuruları için son tarih 18 Mayıs 2021- Brüksel saati ile 12:00 dir)

HowToPrepareASuccessfulKa1Application

Şub 15

Ortağı olduğumuz Erasmus+ KA227 projesi kabul olmuştur.

Ana hedefi “Yaratıcılık ve sanat yoluyla becerilerin geliştirilmesi ve dahil edilmesi” olan Çevrimiçi Eğitici Ürünler ve SANAT tasarlama (Designing online Educative Products and ART- DEPART) Erasmus+ KA227 projesinin uygulanması Belçika Ulusal Ajansı tarafından kabul edilmiştir. Başvuru sürecinde etkin olduğumuz bu projede derneğimiz ortak kuruluş olarak yer almaktadır. Proje sayfası için tıklayınız.

Ara 16

DUYURU- Eğitimlerimiz Hakkında

Yüz yüze eğitimlerimiz COVID-19 pandemi sürecinden dolayı başlamamıştır. Ancak eğitimlerimizi kendi kendine/ uzaktan öğrenme yolları ile sizlere sunmak için çevrimiçi (online) uzaktan e-öğrenme Platformuna taşımaya yönelik hazırlıklar içindeyiz. Bu alandaki beceri, altyapı ve eğitim eksikliklerimizi gidermek için çalışmalarımız devam etmektedir.

Ağu 07

KA104- Erasmus+ Yetişkin Eğitimi Personel Hareketliliği

2020 yılı Erasmus+ Yetişkin Eğitimi Personel Hareketliliği (KA104) projemiz Türkiye Ulusal Ajansı tarafından 28. yedek (sayfa 3) olarak sıralanmıştır. Gelişmeler buradan sizlere duyurulacaktır.

2020_ka104_yedek

Nis 04

ÖNEMLİ DUYURU- COVID-19 Süreci ve Eğitimlerimiz

COVID-19 pandemi süreci nedeniyle eğitimlerimiz ikinci bir duyuruya kadar durdurulmuştur. Tüm yeni gelişmeler web sitemiz üzerinden duyurulacaktır. Soru ve önerileriniz için iletişim kanallarımızı kullanabilirsiniz.

Tem 01

DUYURU- 3. Olağan Genel Kurul Toplantısı

Derneğimizin 3 Olağan Genel Kurul Toplantısı aşağıdaki gündem ile 17 Temmuz 2019 Çarşamba günü saat 13:00 de Efeler Mahallesi Alaçam Caddesi N: 14/ 5 09020 Efeler/ AYDIN da yapılacaktır. Yeterli çoğunluk sağlanamadığı takdirde müteakip toplantı 26 Ağustos 2019 Pazartesi günü aynı yer ve saatte yapılacaktır. Tüm üyelerimize önemle duyurulur. (Duyuru Tarihi: 01 Temmuz 2019)

3-WebGenelKurulDuyurusu

Eski yazılar «